Langas labai svarbi pastato konstrukcijos dalis. Ilgą laiką langai buvo gaminami iš medžio. Šiandien pasiūla yra labai įvairi. Jūsų pasirinkimui siūlomi ir mediniai, ir plastikiniai, ir iš aliuminio konstrukcijų pagaminti langai. „Pietų Megrame“ siūlo Jums rinktis kokybiškus, visus aukštus šilumos ir garso izoliacijos reikalavimus atitinkančius plastikinius langus. Šiuolaikiški plastikiniai langai yra ilgaamžiai. Jų nereikia dažyti, lengva prižiūrėti. Jie yra ne tik patvarūs, bet ir gražūs. Galimybė pasirinkti profilio geometriją, lango atidarymo būdą ir konstrukciją pabrėš Jūsų lango išskirtinumą. GEALAN PVC profilių sistemos leidžia pagaminti bet kokios, net ir pačios originaliausios formos plastikinius langus.

Mes siūlome ne tik baltus bet ir spalvotus plastikinius langus. Jie gali būti padengti medžio raštus imituojančiomis ir medžio faktūrą turinčiomis įvairiausių atspalvių plėvelėmis. Be to pas mus Jūs galite įsigyti ir unikalius spalvotus langus pagamintus iš GEALAN ACRYLCOLOR profilių. Plastikinius langus gaminame iš GEALAN 3, 5 ir 6 kamerų PVC profilio. Iš daugiakamerinių GEALAN profilių pagaminti „Pietų Megrame“ plastikiniai langai padeda išlaikyti šilumą patalpos viduje, o triukšmą palikti už patalpos sienų. Mūsų langai užtikrina saugumą ir jaukumą, sukuria nepakartojamą namų aplinką. Plastikinių „Pietų Megrame“ langų saugumą nulemia didelis profilio montavimo gylis, papildomos pertvaros profilių viduje, ypatingas medžiagų patvarumas, patikimi staktos ir varčios furnitūros varžtiniai sujungimai.

Pasirinkdami plastikinius langus Jūs prisidėsite ir prie gamtos apsaugos. Plastikinių langų ekologiškumą nulemia žaliava - vinilo polichloridas (sutrumpintai PVC), iš kurios gaminami langų rėmas ir varčia. Nuo 2000 metų pagaminti „Pietų Megrame“ langų gamybai naudoja bešvinius PVC profilius. PVC tinkamas utilizacijai ir gali būti daug kartų pakartotinai naudojamas įvairių produktų gamyboje. Senus plastikinius langus taip pat galima utilizuojant paversti žaliava, kuri bus panaudota ir naujų langų gamybai. Taigi gaminant produktus iš PVC natūralūs žaliavų ir energijos šaltiniai eksploatuojami mažiau ir tausojami riboti mūsų planetos ištekliai.

„Pietų Megrame“ specialistai visada padės išsirinkti geriausiai Jūsų individualius poreikius atitinkančius langus.

 

S 8000

Langai yra svarbi kiekvieno statinio architektūros ir konstrukcijos dalis. Jie turi būti ne tik gražūs, bet ir šilti, sandarūs, patvarūs, lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai. Todėl lango konstrukcijos dalys ne tik turi būti kokybiškos, bet tinkamai sujungtos ir suderintos tarpusavyje.

„Pietų Megrame“ plastikiniai langai pagaminti iš GEALAN S 8000 6 kamerų, 74 mm pločio profilio, įstiklinti 2-jų ar net 3-jų stilklų stiklo paketais pasižymi labai geromis šilumos ir garso izoliacijos savybėmis. Šilti, gražūs ir patvarūs „Pietų Megrame“ langai tarnaus Jums ilgus metus.

 

PRIVALUMAI

Skersinio V tipo įvirinimas

Skersinio V tipo įvirinimas užtikrina lango stabilumą bei tvirtumą, o taip pat padidina sandarumą tarp skersinio ir rėmo sujungimo.

Veriamos tarpinės

Tarpinės užtikrina lango sandarumą. Laikui bėgant jos susi-dėvi ir langas praranda sandarumą. Veriamos tarpinės labai lengvai ir paprastai pakeičiamos.

Spalvotas profilis

Spalvoti langai ir durys gaminami iš spalvotų GEALAN ACRYL COLOR arba laminuotų medienos raštus imituojančia plėvele profilių. Armavimui naudojami 2 mm storio cinkuoto plieno profiliai, kurie saugo langą nuo temperatūros svyravimo sukeltų deformacijų.

Hoppe Atlanta Secustik rankena

Hoppe Atlanta Secustic langų rankenoje įmontuota apsauga nuo prasukimo iš lauko pusės. Tai didina lango saugumą.

G-U UNI-JET apkaustai

G-U „UNI-JET“ atidaromieji-atverčiamieji apkaustai ir plienu dengtos uždarymo ir atvertimo plokštelės užtikrina lango saugumą pačioje pažeidžiamiausioje vietoje – varčios apa-tinėje dalyje.

Balkono durų slenksčio apsauga

Ant balkono durų slenksčio tvirtinamas aliuminio dangtelis saugo tarpinę ir slenksčio profilį nuo susidėvėjimo.

Balkono durų gaudyklė ir rankenėlė

Balkono durų gaudyklė leidžia labai patikimai prilaikyti durų varčią išėjus į balkoną. Durys lengvai atidaromos ir uždaromos rankenėle pritvirtinta iš lauko pusės.

Stiklajuosčių formų gausa, didelis profilio spalvos pasirinkimas leis įgyvendinti net pačius įmantriausius architektūros ir dizaino projektus. Siūloma stiklajuosčių formų gausa - nuo užapvalintos iki santūriai kampuotos - suteiks Jūsų langams nepakartojamą išskirtinumą.

 

end faq