Nuo 2009 metų UAB „Pietų Megrame“ aktyviai dalyvauja daugiabučių namų ir visuomeninių pastatų rekonstrukcijos ir renovacijos projektuose. Renovuojant daugiabučius namus „Pietų Megrame“ atlieka fasadų šiltinimo darbus, stogų šiltinimą ir keitimą, laiptinių remontą, angokraščių apdailą, langų ir durų keitimą, balkonų stiklinimą bei santechnikos darbus. Taip pat atliekame ir vidaus apdailos darbus - tinkuojame, dažome sienas, klijuojame plyteles.

„Pietų Megrame“ renovacijos ir rekonstrukcijos darbus atliko ir visuomeninės paskirties pastatuose: darželiuose, mokyklose, bibliotekose bei kituose objektuose.

Mūsų atliekamų renovacijos darbų kompleksas padeda pagerinti renovuojamų ir modernizuojamų pastatų fizines, mechanines, siekiant didesnio energinio naudingumo. Po renovacijos ne tik žymiai pagerėja daugiabučių namų ar visuomeninės paskirties statinių šiluminės chrakteristikos, atpinga jų eksploatacija ir pasikeičia estetinis vaizdas, bet ir pakyla buvimo ir gyvenimo juose kokybė.

Jau esama sukaupę nemažą patirtį šioje srityje. Renovacijos ir rekonstrukcijos darbus atlikome daugiau nei dvidešimtyje gyvenamosios ir visuomeninės paskirties objektų.