Įstiklintas balkonas - tai nauja erdvė Jūsų namuose, kur galėsite įsirengti jaukų kampelį, auginti gėles ir atsipūsti po dienos darbų ar išgerti rytinį kavos puodelį. Balkonų stiklinimas plastikinėmis langų konstrukcijomis yra labai populiarus, kai norima susitvarkyti balkono erdvę senos statybos daugiabučiuose namuose. Jį galima pavadinti šiltuoju stiklinimu, nes leidžia gerokai sumažinti temperatūros svyravimus balkono erdvėje. Toks stiklinimo būdas leidžia išplėsti Jūsų namų erdves. Įstiklintas balkonas izoliuoja Jus nuo gatvės triukšmo, namai tampa šiltesni ir jaukesni.

Balkonų stiklinimui naudojami plastikinių langų konstrukcijos. Kokybiškos plastiko konstrukcijos vertinamos dėl puikių šilumos ir garso izoliacinių savybių, nepriekaištingos estetikos ir patikimos apsaugos. Ilgesni ir sudėtingesni balkonai sujungiami specialiomis jungtimis. lgesni ir sudėtingesni balkonai jungiami specialiomis jungtimis, o kampinių balkonų stiklinimuii naudojamos standartinės 90 lapsnių jungtys, kurios stiprinamos cinkuoto plieno armatūra, todėl yra tokios pat patvarios kaip ir plastikiniai langai.

Aukštos kokybės profilių sistemos, tinkami kokybiški stiklo paketai, patvarūs ir saugūs varstymo mechanizmai,naujausios montavimo metu naudojamos medžiagos ir modernūs sprendimai užtikrina nepriekaištingą kokybę ir sumontuotų konstrukcijų ilgaamžiškumą.

UAB „Pietų Megrame“ balkonų stiklinimui naudoja aukštos kokybės GEALAN S 8000 6 kamerų profilių sistemas. Iš tokių profilių pagamintos konstrukcijos, įstiklintos tinkamais stiklo paketais puikiai izoliuoja šilumą, sulaiko gatvės triukšmą, pasižymi geromis statikos savybėmis, yra ilgaamžės. Galime pasiūlyti didelį spalvų pasirinkimą. Plastikines balkonų stiklinimo konstrukcijas labai lengva prižiūrėti, patogu ir paprasta išvalyti.