Profesionalūs ir didelę patirtį turintys UAB „Pietų Megrame“ meistrai atlieka langų ir durų konstrukcijų angokraščių apdailos darbus. Sumontavus langų ar durų konstrukcijas yra būtina atlikti angokraščių apdailą. Ir tai ne tik svarbu estetiniais sumetimais. Blogai sutvarkyti sienų ir langų ar durų konstrukcijų sujungimai mažina sandarumą, blogėja tiek montavimo putų, tiek ir kitų panaudotų montavimo darbams medžiagų šilumos izoliacijos savybės. Gali pradėti drėkti ir pelyti ne tik angolraščiai bet ir šalia esančios sienų dalys. Be to apdaulos darbus reikia atlikti ne tik kokybiškai, bet ir laiku.

Pirminė, arba taip vadinama dalinė angokraščių apdaila atliekama ne anksčiau, kaip dieną po montavimo, kai sandarinimo putos jau būna pilnai išsiplėtusios ir sukietėjusios. Naujai sumontuotų konstrukcijų angokraščiai gali būti apklijuojami plastikine lipnia apdailos juosta su minkštu kraštu. Plastikinė juosta yra patvari ir ilgaamžė uždengimo priemonė. Tinkama naudoti tiek viduje, tiek ir iš lauko pusės. Dalinės apdailos gali ir užtekti, jeigu keičiant langus angograščiai buvo nelabai pažeisti. Dalinė apdaila plastikinėmis apdailos juostelėmis užtikrina montavimo putų apsaugą nuo tiesioginio lietaus, nuo neigiamo saulės spindulių ir atmosferos poveikio.

Norint pasiekti, kad naujai sumontuotų langų ir durų konstrukcijos montavimo-sandarinimo medžiagos siūlė liktų pakankamai sandari ir išsaugotų pradines termoizoliacines savybes, reikia atlikti ir pilną statybinę angokraščių apdailą, visiškai uždengiant ir apsaugant montavimo putas nuo išorinio atmosferos poveikio. Šiuos darbus galima pradėti tik pinai išsiplėtus ir sukietėjus montažinėms putoms.

„Pietų Megrame“ specialistai patars, kokį pilnos angokraščių apdailos būdą - tinkavimą ar apdailą gipso kartono plokštėmis Jums reikėtų pasirinkti. Tai priklauso ir nuo sienos konstrukcijos, ir nuo angų tipo.

Mūsų specialistai atliks ir angokraščių dekoravimo darbus: tinkavimą, gruntavimą, dažymą ar tapetavimą.