GEALAN-STV® - naujoviška statinės stiklo paketo įklijos į varčią technologija. Lyginant su įprastu įklijos būdu, kurio metu naudojamos skystos medžiagos, ši technologija turi daug privalumų. STV® ypač tinka perdirbėjams, nes ji iš tiesų veikia!

Nagrinėjant revoliucinę technologiją GEALAN STV® (Statinės įklijos technologija) galima atrasti, atrodo, paprasčiausią sprendimą - išlaikant įprastą konstrukciją, varčią padengti atitinkamų matmenų ir storio abipuse plėvele. Stiklo paketas, įklijuotas į varčią pagal technologiją STV®, tampa lango konstrukcijos įtvirtinimo elementu, o tokia konstrukcija toleruoja didesnį statinį apkrovimą, lyginant su standartiniais langais.

 

Reikėtų pastebėti, kad standartinius lango elementus galima naudoti be plieno armatūros. Todėl sumažėja konstrukcijos svoris ir palengvėja montavimas, o statikos rodikliai išlieka geri.

Profilio apdirbimo veiksmai nesiskiria nuo įprastų: supjaustymas, suvirinimas ir frezavimas, jie atliekami pagal visuotinai priimtą PVC langų surinkimo metodiką, nedideli skirtumai atsiranda tik langų įstiklinimo metu.

Viska kas genialu – paprasta. Tai patvirtina ir GEALAN-STV® - naujoviška statinės stiklo paketo įklijos į varčią technologija.

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

 
 
 

    STV® privalumai:
  • Padidinta termoizoliacija - Gaminant įprastų dydžių elementus pagal STV® technologiją galima nebenaudoti plieno armatūros. Tokiu būdu, iki 0,2 W/m2K (priklausomai nuo profilių kombinacijos) gerėja lango šilumos laidumo rodikliai.
  • Padidinta apsauga - Apsaugą nuo įsilaužimo iš esmės didina visiškas stiklo paketo ir varčios suklijavimas ir kieto užpildo PUR naudojimas.
  • Padidinta statika - Technologinės statinės STV® įklijos kombinacija su armatūros intarpu leidžia gaminti anksčiau neįmanomų dydžių elementus bei suteikia akivaizdžių funkcinių privalumų. Taip pat galima kalbėti ir apie galimybę sukurti padidinto stabilumo elementus.
  • Patikrinta sistemos kokybė - Visuose statinės įklijos technologijos etapuose konstrukcijų patvarumas nuosekliai tikrinamas naujausiuose stenduose pagal RAL ir EN normatyvus. Gauti rodikliai atitinka aukštą GEALAN profilių sistemų klasę.
  • Nėra būtinumo investuoti papildomai - Įklijavimas įprastiniais metodais reikalauja didelių investicijų į naujas stakles ir kitą įrangą, šis poreikis visiškai išnyksta naudojant statinės įklijos technologijas. Profiliai gaminami su lipnia juostele, o IKD profiliai tiekiami su užpildu PUR.
  • 100% perdirbimas - STV® ir IKD profiliai visiškai perdirbami.

 

end faq