Naujosios plastikinės stumdomosios durys sujungiamos su grindimis beveik be slenksčio, o tai suteikia barjero tarp vidaus ir lauko nebuvimo jausmą. Labai svarbios yra ne tik geros šilumos bei garso izoliacinės savybės, bet ir durų nepralaidumas vandeniui.

 

S 8000

Elegantiškos pakeliamos-nustumiamos „Pietų Megrame“ durys iš GEALAN S 8000 sistemos profilių yra puikus sprendimas, norint sujungti namų vidaus erdves su lauko terasomis, balkonais ar sodais.

Atidarymo metu specialios šių durų konstrukcijos dėka varčios paprasčiausiai pakeliamos ir nustumiamos į šalį. Tokias duris lengvai galėsite atidaryti net viena ranka. Taip pat galima pritaisyti ir nuotolinio valdymo mechanizmą. Beveik nepastebimas slenkstis vizualiai panaikina barjerą tarp lauko ir vidaus.

Dideli varčių ir staktos sutvirtinimai suteikia durims ypatingą stabilumą. 74 mm profilio montavimo gylis ir keturių kamerų geometrija leidžia pasiekti labai gera šilumos izoliaciją profilio srityje (vidutiniška profilio šilumos laidumo koeficiento U vertė = 1, 9 W/m2K). Naudojant iki 44 mm storio trigubą stiklo paketą pasiekiami puikūs durų šilumos izoliacijos rodikliai. Rozenhaimo langų technikos instituto atlikti bandymai įrodo, kad GEALAN S 8000 pakeliamos-nustumiamos durys atitinka aukščiausią oro nepralaidumo rodiklį (4 klasė pagal DIN EN 12207) ir lietaus vandens nepralaidumo rodiklį (9 A kla sė - 600 Pa pagal DIN EN 12208).

Niekas taip gerai nesukuria jaukios namų atmosferos kaip šviesa užlietos didelės gyvenamosios erdvės. Todėl elegantiškos „Pietų Megrame“ pakeliamos-nustumiamos durys yra puikus sprendimas, norint sujungti namų vidaus erdves su lauko terasomis, balkonais ar sodais. Taip gamtos kampelį turėsite tiesiog savo namuose. Visiškai nesvarbu, ar durys atidarytos, ar jos uždarytos, bet kuriuo atveju į patalpas patenka daug šviesos.

Apdailos galimybės

Dideliems langams ir durims spalva turi išskirtinę reikšmę. Todėl GEALAN pakeliamos - nustumiamos durys gaminamos baltos spalvos, acrylcolor standartinių spalvų bei medienos dekorų laminavimo plėvelių.